Erhvervskøretøjer RENAULT
4.0
Anmeldelser: 1
Tilføj en anmeldelse
Ydeevne
4.0
Pålidelighed
4.0
Pris
3.0
Sikkerhed
5.0
Bekvemmelighed
4.0
Filter

RENAULT anmeldelser

Erhvervskøretøjer RENAULT
4.0
Anmeldelser: 1
Ydeevne
4.0
Pålidelighed
4.0
Pris
3.0
Sikkerhed
5.0
Bekvemmelighed
4.0

Love It, But it’s thirsty

Erhvervskøretøjer RENAULT D-Wide - 2021

4.0
4.0Ydeevne
4.0Pålidelighed
3.0Pris
5.0Sikkerhed
4.0Bekvemmelighed
Two winters hauling scrap metal with this French lady:starts first try at -20C, which is more than I can say for my ex! The DT11 gearbox is smoother than my grandpa’s moonshine, but diesel is fine. Cab? Basic but warm – miss cupholders though. Hydraulics slower when cold. Small tip: grease the PTO weekly or she’ll scream like a banshee.
Claude PrudommeJul 2025
🍪 Cookies

Vi bruger cookies og andre teknologier til at levere vores hjemmesidefunktionalitet, integrere sociale medier, tilpasse indhold og annoncer og analysere trafik til vores hjemmesider. privatlivspolitik

Ved at klikke på "Accepter alle", accepterer du brugen af cookies til alle ovenstående formål. Du kan også konfigurere dine valg ved at klikke på "Tilpas".

Du kan også til enhver tid ændre mening eller gøre indsigelse mod brugen af cookies ved at klikke på "Cookie-indstillinger" nederst på hver side.

Med dit samtykke bruger vores reklamepartnere cookies og identifikatorer til at behandle data om browsing og interaktioner med henblik på personaliseret annoncering. Du kan til enhver tid ændre eller trække dit samtykke tilbage i Cookie-indstillingerne.