Irisbus Recreo Bus, 2007 til salg - Truck1 - 10727939
Find IRISBUSGå til IRISBUS-annoncer
Annonce i arkivet

Denne annonce er fjernet fra vores database. Du kan bestille: Irisbus Recreo

Opret en købsannonce
Åbn kataloget
Annoncen Bus Irisbus Recreo er ikke længere tilgængelig, men vi har fundet lignende tilbud (10)
Relaterede tilbud:
10 IRISBUS RECREO - Bus: billede 1

10 IRISBUS RECREO

Bus
2011200000 kmEuro 5Plads antal: 63+1 places
Frankrig, Montmiral
Publiceret: 1mån.
Pris på forespørgsel
2011200000 kmEuro 5Plads antal: 63+1 places
Frankrig, Montmiral
Kontaktformular
Irisbus Recreo - Bybus: billede 1
Irisbus Recreo - Bybus: billede 2
Irisbus Recreo - Bybus: billede 3
Irisbus Recreo - Bybus: billede 4
Irisbus Recreo - Bybus: billede 5
Se alle billeder (8)

Irisbus Recreo

Bybus
2006292340 km
Nederland, Kruiningen
Pris på forespørgsel
2006292340 km
Nederland, Kruiningen
Kontaktformular
IRISBUS RECREO 300 CV - Turistbus: billede 1
IRISBUS RECREO 300 CV - Turistbus: billede 2
IRISBUS RECREO 300 CV - Turistbus: billede 3
IRISBUS RECREO 300 CV - Turistbus: billede 4
IRISBUS RECREO 300 CV - Turistbus: billede 5
Se alle billeder (21)

IRISBUS RECREO 300 CV

Turistbus
2011331470 km
Beskadiget
Frankrig, Livron-sur-Drôme
Publiceret: 1mån. Referencenummer 416511

4 900EUR

  • ≈ 36 624 DKK
  • ≈ 5 600 USD
2011331470 km
Damaged
Frankrig, Livron-sur-Drôme
Kontaktformular
Irisbus Recreo Crossway *Evadys, Intouro* - Forstæder bus: billede 1
Irisbus Recreo Crossway *Evadys, Intouro* - Forstæder bus: billede 2
Irisbus Recreo Crossway *Evadys, Intouro* - Forstæder bus: billede 3
Irisbus Recreo Crossway *Evadys, Intouro* - Forstæder bus: billede 4
Irisbus Recreo Crossway *Evadys, Intouro* - Forstæder bus: billede 5
Se alle billeder (15)

Irisbus Recreo Crossway *Evadys, Intouro*

Forstæder bus
2014391000 kmPlads antal: 61
Polen, Korczyn

26 804EUR

  • ≈ 200 344 DKK
  • ≈ 30 634 USD
2014391000 kmPlads antal: 61
Polen, Korczyn
Irisbus Recreo Crossway *Intouro, Evadys* - Forstæder bus: billede 1
Irisbus Recreo Crossway *Intouro, Evadys* - Forstæder bus: billede 2
Irisbus Recreo Crossway *Intouro, Evadys* - Forstæder bus: billede 3
Irisbus Recreo Crossway *Intouro, Evadys* - Forstæder bus: billede 4
Irisbus Recreo Crossway *Intouro, Evadys* - Forstæder bus: billede 5
Se alle billeder (15)

Irisbus Recreo Crossway *Intouro, Evadys*

Forstæder bus
2013484000 kmPlads antal: 61
Polen, Korczyn

21 907EUR

  • ≈ 163 742 DKK
  • ≈ 25 037 USD
2013484000 kmPlads antal: 61
Polen, Korczyn
Irisbus Recreo Crossway *Evadys, Intouro* - Forstæder bus: billede 1
Irisbus Recreo Crossway *Evadys, Intouro* - Forstæder bus: billede 2
Irisbus Recreo Crossway *Evadys, Intouro* - Forstæder bus: billede 3
Irisbus Recreo Crossway *Evadys, Intouro* - Forstæder bus: billede 4
Irisbus Recreo Crossway *Evadys, Intouro* - Forstæder bus: billede 5
Se alle billeder (15)

Irisbus Recreo Crossway *Evadys, Intouro*

Forstæder bus
2014359000 kmPlads antal: 61
Polen, Korczyn

27 969EUR

  • ≈ 209 052 DKK
  • ≈ 31 965 USD
2014359000 kmPlads antal: 61
Polen, Korczyn
Irisbus Recreo Crossway *Intouro, Evadys* - Forstæder bus: billede 1
Irisbus Recreo Crossway *Intouro, Evadys* - Forstæder bus: billede 2
Irisbus Recreo Crossway *Intouro, Evadys* - Forstæder bus: billede 3
Irisbus Recreo Crossway *Intouro, Evadys* - Forstæder bus: billede 4
Irisbus Recreo Crossway *Intouro, Evadys* - Forstæder bus: billede 5
Se alle billeder (19)

Irisbus Recreo Crossway *Intouro, Evadys*

Forstæder bus
2014390000 kmEuro 5Plads antal: 61
Polen, Korczyn
Publiceret: 2mån.

19 563EUR

  • ≈ 146 222 DKK
  • ≈ 22 358 USD
2014390000 kmEuro 5Plads antal: 61
Polen, Korczyn
Irisbus Recreo Crossway *Evadys, Intouro* - Forstæder bus: billede 1
Irisbus Recreo Crossway *Evadys, Intouro* - Forstæder bus: billede 2
Irisbus Recreo Crossway *Evadys, Intouro* - Forstæder bus: billede 3
Irisbus Recreo Crossway *Evadys, Intouro* - Forstæder bus: billede 4
Irisbus Recreo Crossway *Evadys, Intouro* - Forstæder bus: billede 5
Se alle billeder (47)

Irisbus Recreo Crossway *Evadys, Intouro*

Forstæder bus
2014Plads antal: 61
Polen, Korczyn
Publiceret: 7d.

27 969EUR

  • ≈ 209 052 DKK
  • ≈ 31 965 USD
2014Plads antal: 61
Polen, Korczyn
Irisbus RECREO / SPROWADZONY / MANUAL / EURO 5 - Forstæder bus: billede 1
Irisbus RECREO / SPROWADZONY / MANUAL / EURO 5 - Forstæder bus: billede 2
Irisbus RECREO / SPROWADZONY / MANUAL / EURO 5 - Forstæder bus: billede 3
Irisbus RECREO / SPROWADZONY / MANUAL / EURO 5 - Forstæder bus: billede 4
Irisbus RECREO / SPROWADZONY / MANUAL / EURO 5 - Forstæder bus: billede 5
Se alle billeder (39)

Irisbus RECREO / SPROWADZONY / MANUAL / EURO 5

Forstæder bus
2010391000 kmEuro 5Plads antal: 60
Polen, Bodzentyn

23 084EUR

  • ≈ 172 539 DKK
  • ≈ 26 382 USD
2010391000 kmEuro 5Plads antal: 60
Polen, Bodzentyn
Irisbus RECREO / EURO5 / SPROWADZONY / MANUAL / - Forstæder bus: billede 1
Irisbus RECREO / EURO5 / SPROWADZONY / MANUAL / - Forstæder bus: billede 2
Irisbus RECREO / EURO5 / SPROWADZONY / MANUAL / - Forstæder bus: billede 3
Irisbus RECREO / EURO5 / SPROWADZONY / MANUAL / - Forstæder bus: billede 4
Irisbus RECREO / EURO5 / SPROWADZONY / MANUAL / - Forstæder bus: billede 5
Se alle billeder (50)

Irisbus RECREO / EURO5 / SPROWADZONY / MANUAL /

Forstæder bus
2011268000 km4x2Euro 5
Ungarn, XVIII. kerület

25 400EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 189 850 DKK
  • ≈ 29 029 USD
2011268000 km4x2Euro 5
Ungarn, XVIII. kerület
Kontaktformular

Bus Irisbus Recreo

Se lignende
Hmm, ser det ud til at varen er solgt
Bus Irisbus Recreo: billede 1

Find nye tilbud i kataloget

Åbn kataloget
zoom in
Bus Irisbus Recreo: billede 1
See what's in stock now
SOLGT

The seller didn't indicate the price

Denne annonce er gemt i arkivet som reference (specifikationer, typisk pris). Der er ingen forældede annoncer på siden — alle aktive muligheder findes nedenfor.

Mærke

Produktionsår

Lokation

Nederland, Kruiningen, Netherlands
Motor/transmission
brændstoftype

gearkasse

automatisk

Dette tilbud er kun til orientering. Bekræft venligst detaljer direkte med sælgeren.

SOLGT

The seller didn't indicate the price

Dette tilbud er kun til orientering. Bekræft venligst detaljer direkte med sælgeren.

Ved at klikke på et link på denne hjemmeside accepterer du og giver os tilladelse til at behandle dine personlige data, herunder brugen af cookies og lignende teknologier. Det er implementeret for at forbedre og personliggøre din oplevelse på denne hjemmeside, vores andre hjemmesider og på hjemmesider for tredjeparts reklamebureauer, der samarbejder med os. Vores partnere kan også gemme cookies på din enhed eller bruge lignende teknologier til at indsamle og behandle de personlige oplysninger. Få mere at vide om, hvordan vi behandler dine private oplysninger.
t1 old test archive
t1 test archive - Bus
t1 test archive - J. Nieuwenhuijse