Find SCHÄFFERGå til SCHÄFFER-annoncer
Annonce i arkivet

Denne annonce er fjernet fra vores database. Du kan bestille: Schäffer 2630

Opret en købsannonce
Åbn kataloget
Annoncen Minigravemaskine Schäffer 2630 er ikke længere tilgængelig, men vi har fundet lignende tilbud (8)
Relaterede tilbud:
Bedste match
Schäffer 2630 - Minigravemaskine: billede 1
Schäffer 2630 - Minigravemaskine: billede 2
Schäffer 2630 - Minigravemaskine: billede 3
Schäffer 2630 - Minigravemaskine: billede 4
Schäffer 2630 - Minigravemaskine: billede 5
Se alle billeder (5)

Schäffer 2630

Minigravemaskine
202319 hk
Tyskland, Schwülper
Publiceret: 28d.Referencenummer 46618-TKSXMFI

36 500EUR

  • ≈ 272 829 DKK
  • ≈ 40 951 USD
202319 hk
Tyskland, Schwülper
Kontaktformular
Schäffer 2630 - Minigravemaskine: billede 1
Schäffer 2630 - Minigravemaskine: billede 2
Schäffer 2630 - Minigravemaskine: billede 3
Schäffer 2630 - Minigravemaskine: billede 4
Schäffer 2630 - Minigravemaskine: billede 5
Se alle billeder (8)

Schäffer 2630

Minigravemaskine
202519 hk
Tyskland, Vinte
Publiceret: 26d.Referencenummer 46618-NLAWTTP

35 504EUR

  • ≈ 265 384 DKK
  • ≈ 39 834 USD
202519 hk
Tyskland, Vinte
Kontaktformular
Schäffer 2630 - Minigravemaskine: billede 1
Schäffer 2630 - Minigravemaskine: billede 2
Schäffer 2630 - Minigravemaskine: billede 3
Schäffer 2630 - Minigravemaskine: billede 4
Schäffer 2630 - Minigravemaskine: billede 5
Se alle billeder (5)

Schäffer 2630

Minigravemaskine
2025
Tyskland, Langenau
Publiceret: 26d.Referencenummer 46618-JGGZQBK

33 000EUR

  • ≈ 246 668 DKK
  • ≈ 37 025 USD
2025
Tyskland, Langenau
Kontaktformular
Schäffer 2630 - Minigravemaskine: billede 1
Schäffer 2630 - Minigravemaskine: billede 2
Schäffer 2630 - Minigravemaskine: billede 3
Schäffer 2630 - Minigravemaskine: billede 4
Schäffer 2630 - Minigravemaskine: billede 5
Se alle billeder (10)

Schäffer 2630

Minigravemaskine
202519 hk
Tyskland, Düngstrup
Publiceret: 25d.Referencenummer 46618-HFNNBSR

33 000EUR

  • ≈ 246 668 DKK
  • ≈ 37 025 USD
202519 hk
Tyskland, Düngstrup
Kontaktformular
Schäffer 2630 - Minigravemaskine: billede 1
Schäffer 2630 - Minigravemaskine: billede 2
Schäffer 2630 - Minigravemaskine: billede 3
Schäffer 2630 - Minigravemaskine: billede 4
Schäffer 2630 - Minigravemaskine: billede 5
Se alle billeder (5)

Schäffer 2630

Minigravemaskine
2025
Tyskland, Langenau
Publiceret: 26d.Referencenummer 46618-XLS8VX4

33 000EUR

  • ≈ 246 668 DKK
  • ≈ 37 025 USD
2025
Tyskland, Langenau
Kontaktformular
Schäffer 2630 leasing kr 2.987,- - Minigravemaskine: billede 1
Schäffer 2630 leasing kr 2.987,- - Minigravemaskine: billede 2
Schäffer 2630 leasing kr 2.987,- - Minigravemaskine: billede 3
Schäffer 2630 leasing kr 2.987,- - Minigravemaskine: billede 4
Schäffer 2630 leasing kr 2.987,- - Minigravemaskine: billede 5
Se alle billeder (16)

Schäffer 2630 leasing kr 2.987,-

Minigravemaskine
20262 h19 hk
Tyskland, Hadsten
Publiceret: 26d.Referencenummer 46618-DEHDRPT

38 663EUR

  • ≈ 288 997 DKK
  • ≈ 43 378 USD
20262 h19 hk
Tyskland, Hadsten
Kontaktformular
Schäffer 3650 mit kabine - Minigravemaskine: billede 1
Schäffer 3650 mit kabine - Minigravemaskine: billede 2
Schäffer 3650 mit kabine - Minigravemaskine: billede 3
Schäffer 3650 mit kabine - Minigravemaskine: billede 4
Schäffer 3650 mit kabine - Minigravemaskine: billede 5
Se alle billeder (9)

Schäffer 3650 mit kabine

Minigravemaskine
202237 hk
Tyskland, Frastanz
Publiceret: 27d.Referencenummer 46618-QJTHWPA

50 000EUR

  • ≈ 373 739 DKK
  • ≈ 56 098 USD
202237 hk
Tyskland, Frastanz
Kontaktformular
Schäffer 8620t - 2 teleskopradlader 40km/h, klima, 95 kw - Minigravemaskine: billede 1
Schäffer 8620t - 2 teleskopradlader 40km/h, klima, 95 kw - Minigravemaskine: billede 2
Schäffer 8620t - 2 teleskopradlader 40km/h, klima, 95 kw - Minigravemaskine: billede 3
Schäffer 8620t - 2 teleskopradlader 40km/h, klima, 95 kw - Minigravemaskine: billede 4
Schäffer 8620t - 2 teleskopradlader 40km/h, klima, 95 kw - Minigravemaskine: billede 5
Se alle billeder (13)

Schäffer 8620t - 2 teleskopradlader 40km/h, klima, 95 kw

Minigravemaskine
20221276 h96 hk
Tyskland, Altenberge
Publiceret: 25d.Referencenummer 46618-SQFCKMA

75 546EUR

  • ≈ 564 690 DKK
  • ≈ 84 760 USD
20221276 h96 hk
Tyskland, Altenberge
Kontaktformular

Minigravemaskine Schäffer 2630

Se lignende
Hmm, ser det ud til at varen er solgt
Minigravemaskine Schäffer 2630: billede 1

Find nye tilbud i kataloget

Åbn kataloget
zoom in
Minigravemaskine Schäffer 2630: billede 1
See what's in stock now
SOLGT

36 500EUR

  • ≈ 272 829 DKK
  • ≈ 40 951 USD

2 Januar 2023

Denne annonce er gemt i arkivet som reference (specifikationer, typisk pris). Der er ingen forældede annoncer på siden — alle aktive muligheder findes nedenfor.

Mærke

Referencenummer

46618-6SZN6BI
Produktionsår

Driftstimer

2 h
Lokation

Tyskland, AT-6363 WESTENDORF
Motor/transmission
motoreffekt

19 hk

Dette tilbud er kun til orientering. Bekræft venligst detaljer direkte med sælgeren.

SOLGT

36 500EUR

  • ≈ 272 829 DKK
  • ≈ 40 951 USD

2 Januar 2023

Dette tilbud er kun til orientering. Bekræft venligst detaljer direkte med sælgeren.

Unikke tilbud til laveste priser!

Du kan også indrykke en søgeannonce, så sender vi din forespørgsel til tusindvis af sælgere.
🍪 Cookies

Vi bruger cookies og andre teknologier til at levere vores hjemmesidefunktionalitet, integrere sociale medier, tilpasse indhold og annoncer og analysere trafik til vores hjemmesider. privatlivspolitik

Ved at klikke på "Accepter alle", accepterer du brugen af cookies til alle ovenstående formål. Du kan også konfigurere dine valg ved at klikke på "Tilpas".

Du kan også til enhver tid ændre mening eller gøre indsigelse mod brugen af cookies ved at klikke på "Cookie-indstillinger" nederst på hver side.

Med dit samtykke bruger vores reklamepartnere cookies og identifikatorer til at behandle data om browsing og interaktioner med henblik på personaliseret annoncering. Du kan til enhver tid ændre eller trække dit samtykke tilbage i Cookie-indstillingerne.
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - E-FARM COM