




Volvo FL Electric
109 900EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 821 488 DKK
- ≈ 123 067 USD





Volvo FL
47 000EUR
- ≈ 351 318 DKK
- ≈ 52 631 USD





Volvo FL 42
33 828EUR
- ≈ 252 859 DKK
- ≈ 37 880 USD





VOLVO FL 210 CAJA CERRADA 12T EURO 6
48 500EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 362 531 DKK
- ≈ 54 310 USD





Volvo FL16 280 LBW Palfinger 1500 Kg + AHK + Klima NSW
49 900EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 372 996 DKK
- ≈ 55 878 USD





Volvo FL 250 4X2 14tonner Automatic Exhibition truck EURO 6
54 800EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 409 622 DKK
- ≈ 61 365 USD





Volvo FL 240
19 500EUR
- ≈ 145 759 DKK
- ≈ 21 836 USD





Volvo FL 250 GESLOTEN BAKWAGEN + KLEP
25 950EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 193 972 DKK
- ≈ 29 059 USD





Volvo FL 210
16 250EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 121 466 DKK
- ≈ 18 196 USD





Volvo FL 250.12
17 900EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 133 800 DKK
- ≈ 20 044 USD






Volvo FL 250.12
17 900EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 133 800 DKK
- ≈ 20 044 USD






VOLVO FL 240 FURGON CERRADO 16T EURO 5
32 500EUR
- ≈ 242 933 DKK
- ≈ 36 393 USD





Volvo FL 250.12
15 900EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 118 850 DKK
- ≈ 17 804 USD






Volvo FL 240
12 850EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 96 052 DKK
- ≈ 14 389 USD





Volvo FL 250 Euro 6 met Dhollandia laadklep
25 000EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 186 871 DKK
- ≈ 27 995 USD





Volvo FL6.250
13 900EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 103 900 DKK
- ≈ 15 565 USD





Volvo FL
8 479EUR
- ≈ 63 379 DKK
- ≈ 9 494 USD





Volvo FL 210 4x2 Closed box / Koffer Euro 6
28 900EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 216 023 DKK
- ≈ 32 362 USD





Volvo FL 250 E6 Getränkewagen Klima LBW 178.000 Km
25 800EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 192 851 DKK
- ≈ 28 891 USD





Volvo FL 210 Euro 6 D / 12 Ton / 293 dkm / Box / Laadklep / APK 02-27
38 900EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 290 772 DKK
- ≈ 43 560 USD





Volvo FL 280 4X2 14tons NL-truck 2000kg Ladebordwand Full Air suspension Automatic Euro 6
30 400EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 227 236 DKK
- ≈ 34 042 USD






Volvo FL 250 / NL TRUCK / EURO 6 / AUTOMAAT / AIRCO / LAADKLEP / NAVIGATIE / CAMERA
28 900EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 216 023 DKK
- ≈ 32 362 USD





Volvo FL 250 4X2 EURO 6 + 360° CAMERA + DHOLLANDIA LIFT 1500 KG - TÜV UNTILL 18-08-2027
27 950EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 208 922 DKK
- ≈ 31 298 USD





Volvo FE 320 / FL / KONTENER / NISKI PRZEBIEG / IZOTERMA / WINDA / 12.2016 / EURO 6 / SPROWADZONY / ZADBANY / E6 / 18 PALET
24 930EUR
- ≈ 186 348 DKK
- ≈ 27 916 USD





Volvo FL240 4x2 - MOVERS TAILLIFT 1000Kg
24 800EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 185 376 DKK
- ≈ 27 771 USD





Volvo FL 210 4x2 DagCabine Euro 6D - Junge Box 7,3 Meter - Nieuwe PowerPack Vbak - SmartTach V2
19 950EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 149 123 DKK
- ≈ 22 340 USD





Volvo FL 280 FL 4X2 16tonner LOW Mileage! 1500kg Ladebordwand Automatic Euro 6
19 400EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 145 012 DKK
- ≈ 21 724 USD






Volvo FL 250 / 4x2 / KONTENER - 7,8 M / WINDA BAR - 1 500 KG /
18 400EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 137 537 DKK
- ≈ 20 604 USD





VOLVO FL 250 / KONTENER 7,8 M / 4x2 / I-SHIFT / WINDA / EURO 6
17 900EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 133 800 DKK
- ≈ 20 044 USD





Volvo FL 250 Box Truck / Roller Shutter Door / Tail Lift / Euro 6
17 400EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 130 062 DKK
- ≈ 19 484 USD





Volvo FL 250 4X2 EURO 6 BOX DHOLLANDIA 1500 KG
16 950EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 126 699 DKK
- ≈ 18 980 USD





Volvo FL 250 FL 4X2 16tonner 1500kg Tailgate Automatic Airco Euro 6
16 900EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 126 325 DKK
- ≈ 18 924 USD





VOLVO FL 250 / 4x2 / KONTENER - 7,8 M / WINDA BAR - 1 500 KG /
16 900EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 126 325 DKK
- ≈ 18 924 USD





Volvo FL 250 Box Truck / Roller Shutter / Tail Lift / Euro 6
16 400EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 122 587 DKK
- ≈ 18 364 USD





Volvo FL 250 - Koffer beverage truck + LBW
16 300EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 121 840 DKK
- ≈ 18 252 USD





Volvo FL 250+HAYON BAR 1.5T.
15 850EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 118 476 DKK
- ≈ 17 748 USD





Volvo FL 210 4x2 BOX L=7558 mm
14 900EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 111 375 DKK
- ≈ 16 685 USD





Volvo FL 240 D'HOLLANDIA 2000KG - 5,76M BOX
14 750EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 110 254 DKK
- ≈ 16 517 USD





Volvo FL 280 4x2 BOX L=7571 mm
13 900EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 103 900 DKK
- ≈ 15 565 USD





Volvo FL 210 4X2 12tonner 1500kg Ladebordwand Automatic Euro 6
13 900EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 103 900 DKK
- ≈ 15 565 USD






Volvo FL 614 FL 180
6 950EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 51 950 DKK
- ≈ 7 782 USD





Volvo FL 12 .280 + EURO 5
7 500EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 56 061 DKK
- ≈ 8 398 USD





Volvo FL 240 + 12t + euro 5 + lift
9 750EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 72 879 DKK
- ≈ 10 918 USD





Volvo FL 614 4x2 Box
7 950EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 59 425 DKK
- ≈ 8 902 USD





Volvo FL 240.12 AIRCO 6 CYL. MANUAL
8 450EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 63 162 DKK
- ≈ 9 462 USD






Volvo FL 240 4X2 EURO 6 + BAR LIFT 1500 KG
12 950EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 96 799 DKK
- ≈ 14 501 USD





Volvo FL 260 Euro 5 Tail lift Apk 5-2026
8 500EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 63 536 DKK
- ≈ 9 518 USD





Volvo FL 240 4X2 + DHOLLANDIA DHLSU11 LIFT 2000KG
10 950EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 81 849 DKK
- ≈ 12 261 USD





Volvo FL240 / 213.000...KM / Tail Lift / TUV: 10-2026 / NL Truck
9 800EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 73 253 DKK
- ≈ 10 974 USD





Volvo FL 12.240 + BLAD VERING + LOADLIFT 2.5t + LOW KM + 3 STOELEN
10 750EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 80 354 DKK
- ≈ 12 037 USD





Volvo FL 12 - Dhollandia 2.000kg - AC - EURO 5 - 7.65 box - 54.048
9 950EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 74 374 DKK
- ≈ 11 142 USD





Volvo FL 260 4X2 EURO 5 SIDE DOORS ZEPRO LIFT 2000 KG
6 950EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 51 950 DKK
- ≈ 7 782 USD





Volvo FL 240 4x2 DagCab Euro4 - 6Cil - 12T - GeslotenBak 7.7m + Laadklep 2000kg - Belgische Registratie
11 950EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 89 324 DKK
- ≈ 13 381 USD





Volvo FL 12.240 4X2 EURO 5 CLOSED BOX TÜV TILL 12-2026





Volvo FL 240 + LOADLIFT + 14 T + EURO 5





VOLVO FL 16 TN





VOLVO FL 18 250





2016 Volvo FL Rigid Truck
7 032EUR
- ≈ 52 563 DKK
- ≈ 7 874 USD





Volvo FL250. Maxi Koffer 7.70m. Klima. Kamera.
9 900EUR
Pris inkl. moms
- ≈ 74 001 DKK
- ≈ 11 086 USD





Volvo FL 250
6 850EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 51 202 DKK
- ≈ 7 670 USD





Volvo FL 250 4x2 THERMOKING V-100 Max / BOX L=8280 mm
11 500EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 85 961 DKK
- ≈ 12 877 USD





Volvo FL 280





2015 Volvo FL skapbil – 12 tonn – Zepro bakløfter – EU til 31.01.2027





Volvo FL 18-280. Maxi Koffer 7.80m. EU6.
12 900EUR
Pris inkl. moms
- ≈ 96 425 DKK
- ≈ 14 445 USD





Volvo FL 240 4x2 (FLB3C) - LHD (AU1)
11 990EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 89 623 DKK
- ≈ 13 426 USD





Volvo FL 290
7 000EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 52 324 DKK
- ≈ 7 838 USD





Volvo FL 240
6 850EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 51 202 DKK
- ≈ 7 670 USD





Volvo FL 250+DHOLLANDIA 2T.
11 850EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 88 577 DKK
- ≈ 13 269 USD





Volvo FL





Volvo FL 240
8 850EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 66 152 DKK
- ≈ 9 910 USD





Volvo FL 240
5 850EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 43 727 DKK
- ≈ 6 550 USD





Volvo FL 4X2
2 000EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 14 949 DKK
- ≈ 2 239 USD





VOLVO FL240*2.000kg tail lift*240hp*7,41m box body
5 950EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 44 475 DKK
- ≈ 6 662 USD





Volvo FL 240
8 850EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 66 152 DKK
- ≈ 9 910 USD





Volvo FL 240 Box Truck / Tail Lift
9 400EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 70 263 DKK
- ≈ 10 526 USD
Lastbil varevogn, El-lastbil Volvo FL ELECTRIC
Se lignende
Find nye tilbud i kataloget
Åbn kataloget
229 500EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 1 715 482 DKK
- ≈ 256 996 USD
3 December 2025
Denne annonce er gemt i arkivet som reference (specifikationer, typisk pris). Der er ingen forældede annoncer på siden — alle aktive muligheder findes nedenfor.
Additional options and accessories
- 3d-Airflow set + chassis skirts
- Aluminium wheel
- Driver seat - Air suspended
- Heated windscreen
More information
Transmission: I-Shift, Automatic
Make of bodywork: Other
Legal weight truck and trailer with load: 16000kg
Chassis height: medium
Axle specification: N/A
Please contact Thomas Mos (+31 623332486, thomas.mos@volvo.com) for more information
Dette tilbud er kun til orientering. Bekræft venligst detaljer direkte med sælgeren.
229 500EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 1 715 482 DKK
- ≈ 256 996 USD
3 December 2025
Dette tilbud er kun til orientering. Bekræft venligst detaljer direkte med sælgeren.













