DAF XF 430 Trækker, 2021, 24900 EUR til salg - Truck1 - 11487215
Find DAF XF 430Gå til DAF XF 430-annoncer
Annonce i arkivet

Denne annonce er fjernet fra vores database. Du kan bestille: DAF XF 430

Opret en købsannonce
Åbn kataloget
Annoncen Trækker DAF XF 430 er ikke længere tilgængelig, men vi har fundet lignende tilbud (10)
Relaterede tilbud:
DAF XF 430 - DISCOUNT - Trækker: billede 1
DAF XF 430 - DISCOUNT - Trækker: billede 2
DAF XF 430 - DISCOUNT - Trækker: billede 3
DAF XF 430 - DISCOUNT - Trækker: billede 4
DAF XF 430 - DISCOUNT - Trækker: billede 5
Se alle billeder (11)

DAF XF 430 - DISCOUNT

Trækker
2021600000 km4x2Euro 6430 hk
Bulgarien, Sofia
Publiceret: 1mån.

25 000EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 186 942 DKK
  • ≈ 28 603 USD
2021600000 km4x2Euro 6430 hk
Bulgarien, Sofia
Kontaktformular
DAF XF 430 - Trækker: billede 1
DAF XF 430 - Trækker: billede 2
DAF XF 430 - Trækker: billede 3
DAF XF 430 - Trækker: billede 4
DAF XF 430 - Trækker: billede 5
Se alle billeder (20)

DAF XF 430

Trækker
2020445874 km4x2Euro 6430 hk
Belgien, Hooglede
Publiceret: 3d.Referencenummer TC11860

24 900EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 186 194 DKK
  • ≈ 28 489 USD
2020445874 km4x2Euro 6430 hk
Belgien, Hooglede
Kontaktformular
DAF XF 430 - Trækker: billede 1
DAF XF 430 - Trækker: billede 2
DAF XF 430 - Trækker: billede 3
DAF XF 430 - Trækker: billede 4
DAF XF 430 - Trækker: billede 5
Se alle billeder (15)

DAF XF 430

Trækker
2021532174 km4x2Euro 6430 hkKapasitet: 11216 kgBrutto vægt: 19500 kg
Belgien, Hooglede
Publiceret: 3d.Referencenummer TC89889

23 900EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 178 717 DKK
  • ≈ 27 345 USD
2021532174 km4x2Euro 6430 hkKapasitet: 11216 kgBrutto vægt: 19500 kg
Belgien, Hooglede
Kontaktformular
DAF XF 430 - Trækker: billede 1
DAF XF 430 - Trækker: billede 2
DAF XF 430 - Trækker: billede 3
DAF XF 430 - Trækker: billede 4
DAF XF 430 - Trækker: billede 5
Se alle billeder (7)

DAF XF 430

Trækker
2021527531 km4x2Euro 6430 hk
Belgien, Hooglede
Publiceret: 3d.Referencenummer TC81350

23 900EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 178 717 DKK
  • ≈ 27 345 USD
2021527531 km4x2Euro 6430 hk
Belgien, Hooglede
Kontaktformular
DAF XF 430 - Trækker: billede 1
DAF XF 430 - Trækker: billede 2
DAF XF 430 - Trækker: billede 3
DAF XF 430 - Trækker: billede 4
DAF XF 430 - Trækker: billede 5
Se alle billeder (7)

DAF XF 430

Trækker
2021551520 km4x2Euro 6430 hk
Belgien, Hooglede
Publiceret: 3d.Referencenummer TC91867

23 900EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 178 717 DKK
  • ≈ 27 345 USD
2021551520 km4x2Euro 6430 hk
Belgien, Hooglede
Kontaktformular
DAF XF 430 - Trækker: billede 1
DAF XF 430 - Trækker: billede 2
DAF XF 430 - Trækker: billede 3
DAF XF 430 - Trækker: billede 4
DAF XF 430 - Trækker: billede 5
Se alle billeder (7)

DAF XF 430

Trækker
2021534861 km4x2Euro 6430 hk
Belgien, Hooglede
Publiceret: 3d.Referencenummer TC37290

23 900EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 178 717 DKK
  • ≈ 27 345 USD
2021534861 km4x2Euro 6430 hk
Belgien, Hooglede
Kontaktformular
DAF XF XF 480 - Trækker: billede 1
DAF XF XF 480 - Trækker: billede 2
DAF XF XF 480 - Trækker: billede 3
DAF XF XF 480 - Trækker: billede 4
DAF XF XF 480 - Trækker: billede 5
Se alle billeder (20)

DAF XF XF 480

Trækker
2021452963 kmEuro 6480 hkBrutto vægt: 19000 kg
Nederland, Veghel
Publiceret: 4d.Referencenummer 70290222

25 000EUR

  • ≈ 186 942 DKK
  • ≈ 28 603 USD
2021452963 kmEuro 6480 hkBrutto vægt: 19000 kg
Nederland, Veghel
Kontaktformular
DAF XF480 - Trækker: billede 1
DAF XF480 - Trækker: billede 2
DAF XF480 - Trækker: billede 3
DAF XF480 - Trækker: billede 4
DAF XF480 - Trækker: billede 5
Se alle billeder (20)

DAF XF480

Trækker
2021665641 km4x2Euro 6480 hk
Litauen, Kaunas
Publiceret: 18d.

25 000EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 186 942 DKK
  • ≈ 28 603 USD
2021665641 km4x2Euro 6480 hk
Litauen, Kaunas
Kontaktformular
DAF XF480 - Trækker: billede 1
DAF XF480 - Trækker: billede 2
DAF XF480 - Trækker: billede 3
DAF XF480 - Trækker: billede 4
DAF XF480 - Trækker: billede 5
Se alle billeder (20)

DAF XF480

Trækker
2021535133 km4x2Euro 6480 hk
Litauen, Kaunas
Publiceret: 18d.

25 000EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 186 942 DKK
  • ≈ 28 603 USD
2021535133 km4x2Euro 6480 hk
Litauen, Kaunas
Kontaktformular
DAF XF 430 - Trækker: billede 1
DAF XF 430 - Trækker: billede 2
DAF XF 430 - Trækker: billede 3
DAF XF 430 - Trækker: billede 4
DAF XF 430 - Trækker: billede 5
Se alle billeder (7)

DAF XF 430

Trækker
2021508963 km4x2Euro 6430 hk
Belgien, Hooglede
Publiceret: 3d.Referencenummer TC15544

26 900EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 201 150 DKK
  • ≈ 30 777 USD
2021508963 km4x2Euro 6430 hk
Belgien, Hooglede
Kontaktformular

Trækker DAF XF 430

Se lignende
Hmm, ser det ud til at varen er solgt
Trækker DAF XF 430: billede 1

Find nye tilbud i kataloget

Åbn kataloget
zoom in
Trækker DAF XF 430: billede 1
See what's in stock now
Erhvervskøretøjer DAF
4.65
4 anmeldelser
SOLGT

24 900EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 186 194 DKK
  • ≈ 28 489 USD

1 Juli 2026

Denne annonce er gemt i arkivet som reference (specifikationer, typisk pris). Der er ingen forældede annoncer på siden — alle aktive muligheder findes nedenfor.

Mærke

Model

Referencenummer

TC89889
Produktionsår

Kilometertal

532174 km
Første registreringsdato

05.01.2021
Netto wægt

8284 kg
Brutto vægt

19500 kg
Kapasitet

11216 kg
Lokation

Belgien, Ieperstraat 103, Hooglede, BE
Motor/transmission
emissionkategorie

motoreffekt

430 hk
gearkasse

transmission

Automatikgetriebe
DPF - partikelfilter

Chassis/affjedring
affjedring

spring/luft
forakselaffjedring

aksel konfiguration

tal af akslen

2-aksel
stryring aksel

bremser

skiv
ABS

forhjul

315/70 R22.5, 13 mm
baghjul

315/70 R22.5, 16 mm
tvillingehjul

chassis sidespoiler

Krop
værktøjskasse

Kabine
kabinetype

sovekabine
tag spoiler

xenon forlygter

solskærm

elektroglasløfter

elektrospejl

centrallås

parkering varmeapparat

fartpilot

radio

CD

køleskab

Dette tilbud er kun til orientering. Bekræft venligst detaljer direkte med sælgeren.

Erhvervskøretøjer DAF
4.65
4 anmeldelser
SOLGT

24 900EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 186 194 DKK
  • ≈ 28 489 USD

1 Juli 2026

Dette tilbud er kun til orientering. Bekræft venligst detaljer direkte med sælgeren.

Andre serier af Trækkere DAF

Ved at klikke på et link på denne hjemmeside accepterer du og giver os tilladelse til at behandle dine personlige data, herunder brugen af cookies og lignende teknologier. Det er implementeret for at forbedre og personliggøre din oplevelse på denne hjemmeside, vores andre hjemmesider og på hjemmesider for tredjeparts reklamebureauer, der samarbejder med os. Vores partnere kan også gemme cookies på din enhed eller bruge lignende teknologier til at indsamle og behandle de personlige oplysninger. Få mere at vide om, hvordan vi behandler dine private oplysninger.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - TheTruckCompany