DAF XF 480 Trækker, 2019, 15480 EUR til salg - Truck1 - 10772246
Find DAF XF 480Gå til DAF XF 480-annoncer
Annonce i arkivet

Denne annonce er fjernet fra vores database. Du kan bestille: DAF XF 480

Opret en købsannonce
Åbn kataloget
Annoncen Trækker DAF XF 480 er ikke længere tilgængelig, men vi har fundet lignende tilbud (100)
Relaterede tilbud:
Bedste match
Lignende i pris
I nærheden af dig
Samme årgang
DAF XF 480 - Trækker: billede 1
DAF XF 480 - Trækker: billede 2
DAF XF 480 - Trækker: billede 3
DAF XF 480 - Trækker: billede 4
DAF XF 480 - Trækker: billede 5
Se alle billeder (8)

DAF XF 480

Trækker
2019736331 km4x2Euro 6480 hkBrutto vægt: 19000 kg
Frankrig, Ablis
Publiceret: 6d.Referencenummer 26-0156

15 000EUR

  • ≈ 112 138 DKK
  • ≈ 17 066 USD
2019736331 km4x2Euro 6480 hkBrutto vægt: 19000 kg
Frankrig, Ablis
Kontaktformular
DAF XF 480 - Trækker: billede 1
DAF XF 480 - Trækker: billede 2
DAF XF 480 - Trækker: billede 3
DAF XF 480 - Trækker: billede 4
DAF XF 480 - Trækker: billede 5
Se alle billeder (20)

DAF XF 480

Trækker
2019539000 km4x2Euro 6Kapasitet: 11354 kgBrutto vægt: 19000 kg
Belgien, Hooglede
Publiceret: 25d.Referencenummer TC55934

16 000EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 119 614 DKK
  • ≈ 18 204 USD
2019539000 km4x2Euro 6Kapasitet: 11354 kgBrutto vægt: 19000 kg
Belgien, Hooglede
Kontaktformular
DAF XF 480 FT, EURO 6 - Trækker: billede 1
DAF XF 480 FT, EURO 6 - Trækker: billede 2
DAF XF 480 FT, EURO 6 - Trækker: billede 3
DAF XF 480 FT, EURO 6 - Trækker: billede 4
DAF XF 480 FT, EURO 6 - Trækker: billede 5
Se alle billeder (20)

DAF XF 480 FT, EURO 6

Trækker
2019530788 kmEuro 6476 hkKapasitet: 9763 kg
Tjekkiet, Strančice
Publiceret: 12d.

15 300EUR

  • ≈ 114 381 DKK
  • ≈ 17 408 USD
2019530788 kmEuro 6476 hkKapasitet: 9763 kg
Tjekkiet, Strančice
Kontaktformular
DAF XF 480 SUPERSPACECAB - Trækker: billede 1
DAF XF 480 SUPERSPACECAB - Trækker: billede 2
DAF XF 480 SUPERSPACECAB - Trækker: billede 3
DAF XF 480 SUPERSPACECAB - Trækker: billede 4
DAF XF 480 SUPERSPACECAB - Trækker: billede 5
Se alle billeder (20)

DAF XF 480 SUPERSPACECAB

Trækker
2018716114 kmEuro 6480 hk
Belgien, Hoogstraten

15 500EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 115 876 DKK
  • ≈ 17 635 USD
2018716114 kmEuro 6480 hk
Belgien, Hoogstraten
Kontaktformular
DAF XF 480 EURO 6 - Trækker: billede 1
DAF XF 480 EURO 6 - Trækker: billede 2
DAF XF 480 EURO 6 - Trækker: billede 3
DAF XF 480 EURO 6 - Trækker: billede 4
DAF XF 480 EURO 6 - Trækker: billede 5
Se alle billeder (13)

DAF XF 480 EURO 6

Trækker
2019852000 km4x2Euro 6480 hk
Nederland, Ede
Publiceret: 1d.Referencenummer 262992

15 900EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 118 867 DKK
  • ≈ 18 090 USD
2019852000 km4x2Euro 6480 hk
Nederland, Ede
Kontaktformular
DAF XF 480 EURO 6 - Trækker: billede 1
DAF XF 480 EURO 6 - Trækker: billede 2
DAF XF 480 EURO 6 - Trækker: billede 3
DAF XF 480 EURO 6 - Trækker: billede 4
DAF XF 480 EURO 6 - Trækker: billede 5
Se alle billeder (13)

DAF XF 480 EURO 6

Trækker
2019873000 km4x2Euro 6480 hk
Nederland, Ede
Publiceret: 1d.Referencenummer 262129

15 900EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 118 867 DKK
  • ≈ 18 090 USD
2019873000 km4x2Euro 6480 hk
Nederland, Ede
Kontaktformular
DAF XF 480 SSC LL Low *Retarder/Standklima/2xTank - Trækker: billede 1
DAF XF 480 SSC LL Low *Retarder/Standklima/2xTank - Trækker: billede 2
DAF XF 480 SSC LL Low *Retarder/Standklima/2xTank - Trækker: billede 3
DAF XF 480 SSC LL Low *Retarder/Standklima/2xTank - Trækker: billede 4
DAF XF 480 SSC LL Low *Retarder/Standklima/2xTank - Trækker: billede 5
Se alle billeder (33)

DAF XF 480 SSC LL Low *Retarder/Standklima/2xTank

Trækker
2019572000 km4x2Euro 6483 hkBrutto vægt: 19000 kg
Tyskland, Mühlheim am Main
Publiceret: 8d.Referencenummer ak106 , 239795

15 490EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 115 802 DKK
  • ≈ 17 624 USD
2019572000 km4x2Euro 6483 hkBrutto vægt: 19000 kg
Tyskland, Mühlheim am Main
DAF XF 480 EURO 6, ACC - Trækker: billede 1
DAF XF 480 EURO 6, ACC - Trækker: billede 2
DAF XF 480 EURO 6, ACC - Trækker: billede 3
DAF XF 480 EURO 6, ACC - Trækker: billede 4
DAF XF 480 EURO 6, ACC - Trækker: billede 5
Se alle billeder (13)

DAF XF 480 EURO 6, ACC

Trækker
2019778500 km4x2Euro 6480 hk
Nederland, Ede
Publiceret: 1mån. Referencenummer 241825

15 900EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 118 867 DKK
  • ≈ 18 090 USD
2019778500 km4x2Euro 6480 hk
Nederland, Ede
Kontaktformular
DAF XF 480 EURO 6, ACC - Trækker: billede 1
DAF XF 480 EURO 6, ACC - Trækker: billede 2
DAF XF 480 EURO 6, ACC - Trækker: billede 3
DAF XF 480 EURO 6, ACC - Trækker: billede 4
DAF XF 480 EURO 6, ACC - Trækker: billede 5
Se alle billeder (13)

DAF XF 480 EURO 6, ACC

Trækker
2019903000 km4x2Euro 6480 hk
Nederland, Ede
Publiceret: 18d.Referencenummer 262169

15 900EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 118 867 DKK
  • ≈ 18 090 USD
2019903000 km4x2Euro 6480 hk
Nederland, Ede
Kontaktformular
DAF XF 480 EURO 6, ACC - Trækker: billede 1
DAF XF 480 EURO 6, ACC - Trækker: billede 2
DAF XF 480 EURO 6, ACC - Trækker: billede 3
DAF XF 480 EURO 6, ACC - Trækker: billede 4
DAF XF 480 EURO 6, ACC - Trækker: billede 5
Se alle billeder (13)

DAF XF 480 EURO 6, ACC

Trækker
2019911500 km4x2Euro 6480 hk
Nederland, Ede
Publiceret: 18d.Referencenummer 266186

15 900EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 118 867 DKK
  • ≈ 18 090 USD
2019911500 km4x2Euro 6480 hk
Nederland, Ede
Kontaktformular
DAF XF 480 EURO 6, ACC - Trækker: billede 1
DAF XF 480 EURO 6, ACC - Trækker: billede 2
DAF XF 480 EURO 6, ACC - Trækker: billede 3
DAF XF 480 EURO 6, ACC - Trækker: billede 4
DAF XF 480 EURO 6, ACC - Trækker: billede 5
Se alle billeder (13)

DAF XF 480 EURO 6, ACC

Trækker
2019694500 km4x2Euro 6480 hk
Nederland, Ede
Publiceret: 5d.Referencenummer 243291

15 900EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 118 867 DKK
  • ≈ 18 090 USD
2019694500 km4x2Euro 6480 hk
Nederland, Ede
Kontaktformular
DAF XF480 EURO 6 MEGA/lowdeck - Trækker: billede 1
DAF XF480 EURO 6 MEGA/lowdeck - Trækker: billede 2
DAF XF480 EURO 6 MEGA/lowdeck - Trækker: billede 3
DAF XF480 EURO 6 MEGA/lowdeck - Trækker: billede 4
DAF XF480 EURO 6 MEGA/lowdeck - Trækker: billede 5
Se alle billeder (19)

DAF XF480 EURO 6 MEGA/lowdeck

Trækker
2019824500 km4x2Euro 6480 hkBrutto vægt: 18000 kg
Tjekkiet, Nové Strašecí
Publiceret: 2d.Referencenummer 245312-68

15 900EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 118 867 DKK
  • ≈ 18 090 USD
2019824500 km4x2Euro 6480 hkBrutto vægt: 18000 kg
Tjekkiet, Nové Strašecí
Kontaktformular
DAF XF 480 - Trækker: billede 1
DAF XF 480 - Trækker: billede 2
DAF XF 480 - Trækker: billede 3
DAF XF 480 - Trækker: billede 4
DAF XF 480 - Trækker: billede 5
Se alle billeder (17)

DAF XF 480

Trækker
2018730553 km4x2Euro 6483 hkKapasitet: 11293 kgBrutto vægt: 19500 kg
Nederland, Vuren

15 900EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 118 867 DKK
  • ≈ 18 090 USD
2018730553 km4x2Euro 6483 hkKapasitet: 11293 kgBrutto vægt: 19500 kg
Nederland, Vuren
Kontaktformular
DAF XF 480 - Trækker: billede 1
DAF XF 480 - Trækker: billede 2
DAF XF 480 - Trækker: billede 3
DAF XF 480 - Trækker: billede 4
DAF XF 480 - Trækker: billede 5
Se alle billeder (20)

DAF XF 480

Trækker
2020754110 km4x2Euro 6480 hkKapasitet: 11116 kgBrutto vægt: 19000 kg
Belgien, Hooglede
Publiceret: 25d.Referencenummer TC80775

15 900EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 118 867 DKK
  • ≈ 18 090 USD
2020754110 km4x2Euro 6480 hkKapasitet: 11116 kgBrutto vægt: 19000 kg
Belgien, Hooglede
Kontaktformular
DAF XF 480 - Trækker: billede 1
DAF XF 480 - Trækker: billede 2
DAF XF 480 - Trækker: billede 3
DAF XF 480 - Trækker: billede 4
DAF XF 480 - Trækker: billede 5
Se alle billeder (20)

DAF XF 480

Trækker
2020841641 km4x2Euro 6480 hkKapasitet: 11406 kgBrutto vægt: 19000 kg
Belgien, Hooglede
Publiceret: 25d.Referencenummer TC22276

15 900EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 118 867 DKK
  • ≈ 18 090 USD
2020841641 km4x2Euro 6480 hkKapasitet: 11406 kgBrutto vægt: 19000 kg
Belgien, Hooglede
Kontaktformular
DAF XF 106.480 SSC / Hydraulic / 2x Tank - Trækker: billede 1
DAF XF 106.480 SSC / Hydraulic / 2x Tank - Trækker: billede 2
DAF XF 106.480 SSC / Hydraulic / 2x Tank - Trækker: billede 3
DAF XF 106.480 SSC / Hydraulic / 2x Tank - Trækker: billede 4
DAF XF 106.480 SSC / Hydraulic / 2x Tank - Trækker: billede 5
Se alle billeder (12)

DAF XF 106.480 SSC / Hydraulic / 2x Tank

Trækker
2019841084 kmEuro 6480 hkKapasitet: 10750 kgBrutto vægt: 19000 kg
Nederland, Vuren
Publiceret: 4d.Referencenummer 11458

15 750EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 117 745 DKK
  • ≈ 17 920 USD
2019841084 kmEuro 6480 hkKapasitet: 10750 kgBrutto vægt: 19000 kg
Nederland, Vuren
Kontaktformular
DAF XF 106.480 SSC / Hydraulic / Full spoilers / Stand Airco - Trækker: billede 1
DAF XF 106.480 SSC / Hydraulic / Full spoilers / Stand Airco - Trækker: billede 2
DAF XF 106.480 SSC / Hydraulic / Full spoilers / Stand Airco - Trækker: billede 3
DAF XF 106.480 SSC / Hydraulic / Full spoilers / Stand Airco - Trækker: billede 4
DAF XF 106.480 SSC / Hydraulic / Full spoilers / Stand Airco - Trækker: billede 5
Se alle billeder (15)

DAF XF 106.480 SSC / Hydraulic / Full spoilers / Stand Airco

Trækker
2019888327 km4x2Euro 6480 hkKapasitet: 10750 kgBrutto vægt: 19000 kg
Nederland, Vuren
Publiceret: 17d.Referencenummer 11455

15 750EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 117 745 DKK
  • ≈ 17 920 USD
2019888327 km4x2Euro 6480 hkKapasitet: 10750 kgBrutto vægt: 19000 kg
Nederland, Vuren
Kontaktformular
DAF XF 480 FT - Trækker: billede 1
DAF XF 480 FT - Trækker: billede 2
DAF XF 480 FT - Trækker: billede 3
DAF XF 480 FT - Trækker: billede 4
DAF XF 480 FT - Trækker: billede 5
Se alle billeder (20)

DAF XF 480 FT

Trækker
2018636637 km4x2Euro 6483 hkKapasitet: 12171 kgBrutto vægt: 20500 kg
Nederland, Meerkerk
Publiceret: 1mån. Referencenummer 11974

15 950EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 119 241 DKK
  • ≈ 18 147 USD
2018636637 km4x2Euro 6483 hkKapasitet: 12171 kgBrutto vægt: 20500 kg
Nederland, Meerkerk
Kontaktformular
DAF XF 480 XF 480 SSC *STANDARD*Intarder*E6C - Trækker: billede 1
DAF XF 480 XF 480 SSC *STANDARD*Intarder*E6C - Trækker: billede 2
DAF XF 480 XF 480 SSC *STANDARD*Intarder*E6C - Trækker: billede 3
DAF XF 480 XF 480 SSC *STANDARD*Intarder*E6C - Trækker: billede 4
DAF XF 480 XF 480 SSC *STANDARD*Intarder*E6C - Trækker: billede 5
Se alle billeder (20)

DAF XF 480 XF 480 SSC *STANDARD*Intarder*E6C

Trækker
2018948000 km483 hk
Tyskland, Schlierbach
Publiceret: 1mån.

15 850EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 118 493 DKK
  • ≈ 18 033 USD
2018948000 km483 hk
Tyskland, Schlierbach
Kontaktformular
DAF XF 480 NL TRUCK - Trækker: billede 1
DAF XF 480 NL TRUCK - Trækker: billede 2
DAF XF 480 NL TRUCK - Trækker: billede 3
DAF XF 480 NL TRUCK - Trækker: billede 4
DAF XF 480 NL TRUCK - Trækker: billede 5
Se alle billeder (19)

DAF XF 480 NL TRUCK

Trækker
2019782819 km4x2Euro 6483 hk
Belgien, Hoogstraten

16 500EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 123 352 DKK
  • ≈ 18 773 USD
2019782819 km4x2Euro 6483 hk
Belgien, Hoogstraten
Kontaktformular
DAF XF 480 - Trækker: billede 1
DAF XF 480 - Trækker: billede 2
DAF XF 480 - Trækker: billede 3
DAF XF 480 - Trækker: billede 4
DAF XF 480 - Trækker: billede 5
Se alle billeder (7)

DAF XF 480

Trækker
2019760279 km4x2Euro 6480 hkBrutto vægt: 19000 kg
Frankrig, Ablis
Publiceret: 6d.Referencenummer 26-0170

14 000EUR

  • ≈ 104 663 DKK
  • ≈ 15 928 USD
2019760279 km4x2Euro 6480 hkBrutto vægt: 19000 kg
Frankrig, Ablis
Kontaktformular
DAF XF 480 - Trækker: billede 1
DAF XF 480 - Trækker: billede 2
DAF XF 480 - Trækker: billede 3

DAF XF 480

Trækker
2020825871 km4x2Euro 6480 hkBrutto vægt: 19000 kg
Frankrig, Ablis
Publiceret: 6d.Referencenummer 26-0216

16 500EUR

  • ≈ 123 352 DKK
  • ≈ 18 773 USD
2020825871 km4x2Euro 6480 hkBrutto vægt: 19000 kg
Frankrig, Ablis
Kontaktformular
RENAULT T480 - Trækker: billede 1
RENAULT T480 - Trækker: billede 2
RENAULT T480 - Trækker: billede 3
RENAULT T480 - Trækker: billede 4
RENAULT T480 - Trækker: billede 5
Se alle billeder (21)

RENAULT T480

Trækker
2019402482 km
Frankrig, Livron-sur-Drôme

14 900EUR

  • ≈ 111 391 DKK
  • ≈ 16 952 USD
2019402482 km
Frankrig, Livron-sur-Drôme
Kontaktformular

Trækker DAF XF 480

Se lignende
Hmm, ser det ud til at varen er solgt
Trækker DAF XF 480: billede 1

Find nye tilbud i kataloget

Åbn kataloget
zoom in
Trækker DAF XF 480: billede 1
See what's in stock now
Erhvervskøretøjer DAF
4.65
4 anmeldelser
SOLGT

15 480EUR

Pris inkl. moms

20% moms

  • ≈ 115 727 DKK
  • ≈ 17 612 USD

23 December 2025

Denne annonce er gemt i arkivet som reference (specifikationer, typisk pris). Der er ingen forældede annoncer på siden — alle aktive muligheder findes nedenfor.

Mærke

Model

Produktionsår

Kilometertal

574159 km
Brutto vægt

19000 kg
Lokation

Frankrig, boulevard Rene Cailloux 576, FR-13730 St Victoret France
Motor/transmission
emissionkategorie

brændstoftype

diesel
motoreffekt

34 hk
gearkasse

transmission

Automatique
Chassis/affjedring
aksel konfiguration

Dette tilbud er kun til orientering. Bekræft venligst detaljer direkte med sælgeren.

Erhvervskøretøjer DAF
4.65
4 anmeldelser
SOLGT

15 480EUR

Pris inkl. moms

20% moms

  • ≈ 115 727 DKK
  • ≈ 17 612 USD

23 December 2025

Dette tilbud er kun til orientering. Bekræft venligst detaljer direkte med sælgeren.

Andre serier af Trækkere DAF

Ved at bruge dette websted accepterer du brugen af cookies og behandlingen af dine personoplysninger. Læs mere
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - AUTO-EXPORT-IVANOV