SCANIA S500 Trækker, 2019 til salg - Truck1 - 11311110
Find SCANIA S 500Gå til SCANIA S 500-annoncer
Annonce i arkivet

Denne annonce er fjernet fra vores database. Du kan bestille: SCANIA S500

Opret en købsannonce
Åbn kataloget
Annoncen Trækker SCANIA S500 er ikke længere tilgængelig, men vi har fundet lignende tilbud (10)
Relaterede tilbud:
Scania S 500 - Trækker: billede 1
Scania S 500 - Trækker: billede 2
Scania S 500 - Trækker: billede 3
Scania S 500 - Trækker: billede 4
Scania S 500 - Trækker: billede 5
Se alle billeder (39)

Scania S 500

Trækker
2019808000 km4x2Euro 6500 hk
Ungarn, XVIII. kerület

41 400EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 309 577 DKK
  • ≈ 47 367 USD
2019808000 km4x2Euro 6500 hk
Ungarn, XVIII. kerület
Kontaktformular
SCANIA S500 - Trækker: billede 1
SCANIA S500 - Trækker: billede 2
SCANIA S500 - Trækker: billede 3
SCANIA S500 - Trækker: billede 4
SCANIA S500 - Trækker: billede 5
Se alle billeder (9)

SCANIA S500

Trækker
20191250 kmEuro 6500 hk
Italien, Andria
Publiceret: 1mån.

49 000EUR

  • ≈ 366 407 DKK
  • ≈ 56 063 USD
20191250 kmEuro 6500 hk
Italien, Andria
Kontaktformular
SCANIA S500 - Trækker: billede 1
SCANIA S500 - Trækker: billede 2
SCANIA S500 - Trækker: billede 3
SCANIA S500 - Trækker: billede 4
SCANIA S500 - Trækker: billede 5
Se alle billeder (19)

SCANIA S500

Trækker
2019840000 km
Spanien, Alcalá de los Gazules
Publiceret: 3d.

36 500EUR

  • ≈ 272 936 DKK
  • ≈ 41 761 USD
2019840000 km
Spanien, Alcalá de los Gazules
Kontaktformular
Scania S500 - Trækker: billede 1
Scania S500 - Trækker: billede 2
Scania S500 - Trækker: billede 3
Scania S500 - Trækker: billede 4
Scania S500 - Trækker: billede 5
Se alle billeder (19)

Scania S500

Trækker
2019803185 km4x2Euro 6500 hkKapasitet: 11160 kgBrutto vægt: 19500 kg
Nederland, Vuren
Publiceret: 1mån. Referencenummer 327514

37 400EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 279 666 DKK
  • ≈ 42 791 USD
2019803185 km4x2Euro 6500 hkKapasitet: 11160 kgBrutto vægt: 19500 kg
Nederland, Vuren
Kontaktformular
SCANIA S500 - Trækker: billede 1
SCANIA S500 - Trækker: billede 2
SCANIA S500 - Trækker: billede 3
SCANIA S500 - Trækker: billede 4
SCANIA S500 - Trækker: billede 5
Se alle billeder (8)

SCANIA S500

Trækker
20191060000 km4x2Euro 6499 hk
Italien, Andria
Publiceret: 1mån.
Pris på forespørgsel
20191060000 km4x2Euro 6499 hk
Italien, Andria
Kontaktformular
SCANIA S500 - Trækker: billede 1
SCANIA S500 - Trækker: billede 2
SCANIA S500 - Trækker: billede 3
SCANIA S500 - Trækker: billede 4
SCANIA S500 - Trækker: billede 5
Se alle billeder (9)

SCANIA S500

Trækker
20191250000 km4x2Euro 6
Italien, Andria
Publiceret: 1mån.
Pris på forespørgsel
20191250000 km4x2Euro 6
Italien, Andria
Kontaktformular
SCANIA S500 - Trækker: billede 1
SCANIA S500 - Trækker: billede 2
SCANIA S500 - Trækker: billede 3
SCANIA S500 - Trækker: billede 4
SCANIA S500 - Trækker: billede 5
Se alle billeder (8)

SCANIA S500

Trækker
2019967000 km4x2Euro 6
Italien, Andria
Publiceret: 1mån.
Pris på forespørgsel
2019967000 km4x2Euro 6
Italien, Andria
Kontaktformular
Scania S500 Trekkvogn – Hydraulikk - Trækker: billede 1
Scania S500 Trekkvogn – Hydraulikk - Trækker: billede 2
Scania S500 Trekkvogn – Hydraulikk - Trækker: billede 3
Scania S500 Trekkvogn – Hydraulikk - Trækker: billede 4
Scania S500 Trekkvogn – Hydraulikk - Trækker: billede 5
Se alle billeder (33)

Scania S500 Trekkvogn – Hydraulikk

Trækker
2019560000 km493 hkKapasitet: 20300 kg
Norge
Publiceret: 6d.Referencenummer 23846

62 700EUR

  • ≈ 468 852 DKK
  • ≈ 71 738 USD
2019560000 km493 hkKapasitet: 20300 kg
Norge
Kontaktformular
SCANIA S 500 / RETARDER / KLIMATYZACJA POSTOJOWA / ALUFELGI - Trækker: billede 1
SCANIA S 500 / RETARDER / KLIMATYZACJA POSTOJOWA / ALUFELGI - Trækker: billede 2
SCANIA S 500 / RETARDER / KLIMATYZACJA POSTOJOWA / ALUFELGI - Trækker: billede 3
SCANIA S 500 / RETARDER / KLIMATYZACJA POSTOJOWA / ALUFELGI - Trækker: billede 4
SCANIA S 500 / RETARDER / KLIMATYZACJA POSTOJOWA / ALUFELGI - Trækker: billede 5
Se alle billeder (39)

SCANIA S 500 / RETARDER / KLIMATYZACJA POSTOJOWA / ALUFELGI

Trækker
2019808000 km4x2Euro 6500 hk
Polen, Leśna-Stara Wieś
Publiceret: 1mån.

39 900EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 298 360 DKK
  • ≈ 45 651 USD
2019808000 km4x2Euro 6500 hk
Polen, Leśna-Stara Wieś
Scania S500/LOW DECK/MEGA/RETARDER - Trækker: billede 1
Scania S500/LOW DECK/MEGA/RETARDER - Trækker: billede 2
Scania S500/LOW DECK/MEGA/RETARDER - Trækker: billede 3
Scania S500/LOW DECK/MEGA/RETARDER - Trækker: billede 4
Scania S500/LOW DECK/MEGA/RETARDER - Trækker: billede 5
Se alle billeder (7)

Scania S500/LOW DECK/MEGA/RETARDER

Trækker
2019630000 km500 hk
Polen, Głogoczów
Publiceret: 13d.

49 000EUR

Pris ekskl. moms

  • ≈ 366 407 DKK
  • ≈ 56 063 USD
2019630000 km500 hk
Polen, Głogoczów

Trækker SCANIA S500

Se lignende
Hmm, ser det ud til at varen er solgt
Trækker SCANIA S500: billede 1

Find nye tilbud i kataloget

Åbn kataloget
zoom in
Trækker SCANIA S500: billede 1
See what's in stock now
Erhvervskøretøjer SCANIA
4.68
5 anmeldelser
SOLGT

The seller didn't indicate the price

Denne annonce er gemt i arkivet som reference (specifikationer, typisk pris). Der er ingen forældede annoncer på siden — alle aktive muligheder findes nedenfor.

Mærke

Model

Produktionsår

Kilometertal

967000 km
Lokation

Italien, S.P.231 KM.41,800 76123 ANDRIA BT Italy
Motor/transmission
emissionkategorie

gearkasse

Chassis/affjedring
aksel konfiguration

Dette tilbud er kun til orientering. Bekræft venligst detaljer direkte med sælgeren.

Erhvervskøretøjer SCANIA
4.68
5 anmeldelser
SOLGT

The seller didn't indicate the price

Dette tilbud er kun til orientering. Bekræft venligst detaljer direkte med sælgeren.

Andre serier af Trækkere SCANIA

Ved at klikke på et link på denne hjemmeside accepterer du og giver os tilladelse til at behandle dine personlige data, herunder brugen af cookies og lignende teknologier. Det er implementeret for at forbedre og personliggøre din oplevelse på denne hjemmeside, vores andre hjemmesider og på hjemmesider for tredjeparts reklamebureauer, der samarbejder med os. Vores partnere kan også gemme cookies på din enhed eller bruge lignende teknologier til at indsamle og behandle de personlige oplysninger. Få mere at vide om, hvordan vi behandler dine private oplysninger.
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - RIBATTI VEICOLI INDUSTRIALI SRL