




Manitou CBG 2450 / 1400 WE NEW
5 500EUR
- ≈ 41 106 DKK
- ≈ 6 150 USD





Cat 980 General Purpose Bucket NEW


New Holland 2164503


New Holland



New Holland 4552603


New Holland 76054248



New Holland 2813009




New Holland 72182689


New Holland 87425764



New Holland 2840515


New Holland 92252586



New Holland 2840587



New Holland 2840513


New Holland 87375219


New Holland 72182327




New Holland 2405860



New Holland 4552809




New Holland 2405858




New Holland 84094055


New Holland 87425766





Manitou CBA 2000 LDR 2450mm 570552 NEW
2 690EUR
- ≈ 20 104 DKK
- ≈ 3 008 USD




Big Pelikanschaufel 220 cm mit Euro Aufnahme
1 880EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 14 050 DKK
- ≈ 2 102 USD




New Holland SKOVL Korn/flisskovl med CNH teleskopophæng
1 672EUR
- ≈ 12 496 DKK
- ≈ 1 869 USD





New Holland Excavator bucket New Holland Graafbak 70 cm Graafmachine Bak – 0.7 x 0.57 x 0.60– Excavator Bucket
350EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 2 615 DKK
- ≈ 391 USD


New Holland 87432773


New Holland 4524965



New Holland 2405902


New Holland 87407129


New Holland 2405868



New Holland 2438690



New Holland 2164731



New Holland 2813015


New Holland 4524680


New Holland 87407129


New Holland 4574842



New Holland 4552656



New Holland 2813008



New Holland 2405853


New Holland 4524683



New Holland 4574800





Big Schwergutschaufel 220 cm mit Manitou Aufnahme





Volvo L 220 H heavy duty bucket new unused


Volvo L150 buckets new unused , made in Holland





Volvo L220H heavy duty bucket new unused



New Holland 4574840


New Holland 4524681



New Holland 2813009



New Holland 2813011



New Holland 2405855


New Holland 4574844


New Holland 4524684


New Holland 4526578


New Holland RS-23.02-079



New Holland 421952A1



New Holland RS-11.09-022



New Holland 4552559



New Holland 2813013



New Holland 2164498



New Holland 422551A1


New Holland 4526579
Læsseskovl NEW HOLLAND 220
Se lignende2 650EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 19 805 DKK
- ≈ 2 963 USD
6 Juli 2026
Denne annonce er gemt i arkivet som reference (specifikationer, typisk pris). Der er ingen forældede annoncer på siden — alle aktive muligheder findes nedenfor.
NEW HOLLAND 220 clamshell bucket, new, CE certified, width 2200 mm. Compatible with backhoes, loaders, and telehandlers.
DAMAC – Sale and Rental of Construction Machinery
We operate throughout Italy with a wide selection of new and used machines: mini excavators, wheel loaders, backhoe loaders, skid steers, compactors, construction equipment and spare parts.
Each machine is inspected, transparently photographed, and listed with real data.
We provide full support: national and international transport, CE documentation, videos on request, and pre- and after-sales assistance.
For information and updated availability: www.damac.it
Quick contacts: info@damac.it – +39 064 592 0494
Dette tilbud er kun til orientering. Bekræft venligst detaljer direkte med sælgeren.
2 650EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 19 805 DKK
- ≈ 2 963 USD
6 Juli 2026
Dette tilbud er kun til orientering. Bekræft venligst detaljer direkte med sælgeren.







