




Wyposażenie New Holland NEW HOLLAND TLA ,TS 2009 Tuz Przedni podnośnik ZUIDBERG
2 284EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 17 072 DKK
- ≈ 2 562 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x250kg
1 950EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 14 575 DKK
- ≈ 2 187 USD




Tuz do ciągników MF Massey Ferguson i New Holland
1 942EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 14 516 DKK
- ≈ 2 178 USD





Kemper C3003 Pick-up fits New Holland FR
19 500EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 145 758 DKK
- ≈ 21 878 USD





Wyposażenie nn Claas, New Holland, Johan Derre Sita do kombajnów





New Holland / CNH Wielgewichten 2x454kg (T7 LWB)
2 450EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 18 313 DKK
- ≈ 2 748 USD


New Holland



New Holland 2813011



New Holland 2840515



New Holland 2840587



New Holland 2840513


New Holland 87375219



New Holland 4574840


New Holland 4524681


New Holland 87425766



New Holland 4552547



New Holland 4552559



New Holland 4552657



New Holland 4552560



New Holland 4552548



New Holland 4574800


New Holland 47565914



New Holland 84092504



New Holland 73186417



New Holland 2405855


New Holland 4526579



New Holland 4552744


New Holland 87408056


New Holland 4526578



New Holland 4552745


New Holland 4524966


New Holland 4574844



New Holland 2813016



New Holland 4552746


New Holland 4524684



New Holland 4552809




New Holland 2405858


New Holland 87425764




New Holland 2405860



New Holland 2813009





NEW HOLLAND E225BSR
7 950EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 59 424 DKK
- ≈ 8 919 USD


New Holland T7030 Hitchtræk
1 806EUR
- ≈ 13 499 DKK
- ≈ 2 026 USD





New Holland E 215
2 500EUR
- ≈ 18 686 DKK
- ≈ 2 804 USD





Lehnhoff SW F NEW Holland E 215





New Holland Loader arm medium MSL
1 000EUR
- ≈ 7 474 DKK
- ≈ 1 121 USD


New Holland 92252586


New Holland 9804054



New Holland 2813013


New Holland 87432773


New Holland 76074486



New Holland 2405419


New Holland 76049543





New Holland 84136678





New Holland 86992686



New Holland 2438614



New Holland 2813015



New Holland 2164498



New Holland 2164731


New Holland 87407129


New Holland 76054248
Udstyr New Holland 273
Se lignendeThe seller didn't indicate the price
Denne annonce er gemt i arkivet som reference (specifikationer, typisk pris). Der er ingen forældede annoncer på siden — alle aktive muligheder findes nedenfor.
For Sale, 2013, New Holland 273 grass pickup. This grass pick-up has been inspected. The inspection report can be downloaded from our website.
More information
Applicable material: Grass
Dette tilbud er kun til orientering. Bekræft venligst detaljer direkte med sælgeren.
The seller didn't indicate the price
Dette tilbud er kun til orientering. Bekræft venligst detaljer direkte med sælgeren.










