




Wyposażenie New Holland NEW HOLLAND TLA ,TS 2009 Tuz Przedni podnośnik ZUIDBERG
2 289EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 17 109 DKK
- ≈ 2 570 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x250kg
1 950EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 14 575 DKK
- ≈ 2 189 USD




Tuz do ciągników MF Massey Ferguson i New Holland
1 946EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 14 545 DKK
- ≈ 2 184 USD





Kemper C3003 Pick-up fits New Holland FR
19 500EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 145 753 DKK
- ≈ 21 894 USD





Wyposażenie nn Claas, New Holland, Johan Derre Sita do kombajnów





New Holland / CNH Wielgewichten 2x454kg (T7 LWB)
2 450EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 18 312 DKK
- ≈ 2 750 USD


New Holland



New Holland 4552745



New Holland 4574840





New Holland 84136678





New Holland 86992686


New Holland 2164503


New Holland 76049543



New Holland 2840515


New Holland 76074486


New Holland 87432773



New Holland 2405419


New Holland 76054248


New Holland 84195553


New Holland 4524966


New Holland 2405868


New Holland 4524683


New Holland 87407129


New Holland 4574842


New Holland 4524965



New Holland 2405902



New Holland 2910145



New Holland 4574800



New Holland 2813008



New Holland 2164731



New Holland 2405853




New Holland 84094055



New Holland 2813009


New Holland 9804054




New Holland 2405858



New Holland 2813016



New Holland 2813011


New Holland 87408056


New Holland 84094139


New Holland 72182327


THERMO KING Slxi300
7 146EUR
- ≈ 53 412 DKK
- ≈ 8 023 USD





NEW HOLLAND E225BSR
7 950EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 59 422 DKK
- ≈ 8 926 USD





New Holland Loader arm medium MSL
1 000EUR
- ≈ 7 474 DKK
- ≈ 1 122 USD


New Holland T7030 Hitchtræk
1 806EUR
- ≈ 13 498 DKK
- ≈ 2 027 USD





New Holland E 215
2 500EUR
- ≈ 18 686 DKK
- ≈ 2 806 USD



New Holland 4552744



New Holland 2438690


New Holland 4524680


New Holland 87407129



New Holland 2813015



New Holland 4552656


New Holland 4526579




New Holland 2405860



New Holland 4552809




New Holland 72182689


New Holland 87425764


New Holland 87425766


New Holland 4524681


New Holland 92252586



New Holland 2840587
Udstyr New Holland 300FP
Se lignendeThe seller didn't indicate the price
Denne annonce er gemt i arkivet som reference (specifikationer, typisk pris). Der er ingen forældede annoncer på siden — alle aktive muligheder findes nedenfor.
For sale 2018 New Holland 300FP 3 meter gras pick-up to fit New Holland FR series forage harvesters, including double compression rollers, hydraulic foldable wheels, 3th center wheel and automatic chain lubrication.
More information
Applicable material: Grass
Dette tilbud er kun til orientering. Bekræft venligst detaljer direkte med sælgeren.
The seller didn't indicate the price
Dette tilbud er kun til orientering. Bekræft venligst detaljer direkte med sælgeren.











