




New Holland / CNH Wielgewichten 2x250kg
1 950EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 14 576 DKK
- ≈ 2 186 USD




Tuz do ciągników MF Massey Ferguson i New Holland
1 945EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 14 539 DKK
- ≈ 2 180 USD





Wyposażenie New Holland NEW HOLLAND TLA ,TS 2009 Tuz Przedni podnośnik ZUIDBERG
2 288EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 17 103 DKK
- ≈ 2 565 USD





New Holland / CNH Wielgewichten 2x454kg (T7 LWB)
2 450EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 18 314 DKK
- ≈ 2 746 USD





Kemper C3003 Pick-up fits New Holland FR
19 500EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 145 764 DKK
- ≈ 21 862 USD





Wyposażenie nn Claas, New Holland, Johan Derre Sita do kombajnów





New Holland T5.120 Dynamic Command Original NH
2 007EUR
- ≈ 15 002 DKK
- ≈ 2 250 USD


New Holland T7030 Hitchtræk
1 806EUR
- ≈ 13 500 DKK
- ≈ 2 024 USD





New Holland E 215
2 500EUR
- ≈ 18 687 DKK
- ≈ 2 802 USD




New Holland SKOVL Korn/flisskovl med CNH teleskopophæng
1 672EUR
- ≈ 12 498 DKK
- ≈ 1 874 USD



New Holland TVT - TUZ przedni podnośnik kompletny
2 746EUR
- ≈ 20 526 DKK
- ≈ 3 078 USD





Balast obciążnik do John Deere, Deutz, Fendt, Massey Ferguson, New Holland
1 258EUR
Pris inkl. moms
- ≈ 9 403 DKK
- ≈ 1 410 USD





New Holland Loader arm medium MSL
1 000EUR
- ≈ 7 475 DKK
- ≈ 1 121 USD



Metal-Technik für NEW HOLLAND TL 90
4 344EUR
- ≈ 32 471 DKK
- ≈ 4 870 USD

Metal-Technik ür NEW HOLLAND TD.5.115
4 344EUR
- ≈ 32 471 DKK
- ≈ 4 870 USD





EH Palettengabel für New Holland W50 1200 mm
950EUR
- ≈ 7 101 DKK
- ≈ 1 065 USD





EH Palettengabel passend New Holland W70 2,5 t
950EUR
- ≈ 7 101 DKK
- ≈ 1 065 USD





Euroadapter Skid Steer Hoflader Radlader Euro Adapter New Holland
833EUR
- ≈ 6 226 DKK
- ≈ 933 USD





Metal-Technik Frontlader für NEW HOLLAND TD 5050, 5030, 5020, 5010 / Ładowacz
4 344EUR
- ≈ 32 471 DKK
- ≈ 4 870 USD



Metal-Technik Ładowacz czołowu / Frontlader NEW HOLLAND TD 80D, TD 95D
4 344EUR
- ≈ 32 471 DKK
- ≈ 4 870 USD





Sauermann HS 1500-KUD 1710-1KUD Automatyczny Zaczep Fendt John Deere New Holland Case IH
412EUR
- ≈ 3 079 DKK
- ≈ 461 USD





New Holland Boomer til 35-40-50-55
401EUR
- ≈ 2 997 DKK
- ≈ 449 USD





New Holland Boomer til 35-40-50-55
401EUR
- ≈ 2 997 DKK
- ≈ 449 USD





New Holland Excavator bucket New Holland Graafbak 70 cm Graafmachine Bak – 0.7 x 0.57 x 0.60– Excavator Bucket
350EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 2 616 DKK
- ≈ 392 USD


New Holland Case Obciążnik Balast 45 kg 87353832
103EUR
- ≈ 769 DKK
- ≈ 115 USD


New Holland 76074486



New Holland 4552603


New Holland 76054248



New Holland 2405419


New Holland 87432773





New Holland 84136678





New Holland 86992686


New Holland 92252586



New Holland 2840587



New Holland 2840513


New Holland 87375219



New Holland 2840515



New Holland 2813013


New Holland 76049543



New Holland 2813015
Udstyr for Traktorer New Holland
Se lignende2 000EUR
- ≈ 14 950 DKK
- ≈ 2 242 USD
21 Augustus 2018
Denne annonce er gemt i arkivet som reference (specifikationer, typisk pris). Der er ingen forældede annoncer på siden — alle aktive muligheder findes nedenfor.
Bâti Faucheux avec hydraulique complet pour NH TDD
Année 2007
CHARGEUR FRONTAL P100 EGALEMENT DISPONIBLE
LIVRAISON POSSIBLE
Dette tilbud er kun til orientering. Bekræft venligst detaljer direkte med sælgeren.
2 000EUR
- ≈ 14 950 DKK
- ≈ 2 242 USD
21 Augustus 2018
Dette tilbud er kun til orientering. Bekræft venligst detaljer direkte med sælgeren.











