Ladbiler PEUGEOT Expert
Resultater fundet: 1
til leasing
1

Se alle billeder (33)
PEUGEOT EXPERT 120CV PICK UP RAMPE MANUELLE SUSPENSION PNEUMATIQUE AR
Ladbil
201899900 kmdieselEuro 6120 hkKapasitet: 1120 kgBrutto vægt: 5000 kg
Frankrig, 56-58, 56 RUE MARC SEGUIN, 22950 TREGUEUX, France
Publiceret: 23d.Referencenummer 22186
24 500EUR
Pris ekskl. moms
- ≈ 183 095 DKK
- ≈ 28 591 USD
Frankrig, 56-58, 56 RUE MARC SEGUIN, 22950 TREGUEUX, France
Kontaktformular
ANNONCER

Reliable vans for sale & rent
Quality refrigerated and commercial vans — trusted by clients since 2000
Hold dig informeret: Abonner på nye annoncerModtag de seneste annoncer skræddersyet til dine præferencer
T1 new listing page - Ladbiler PEUGEOT Expert